Új hozzászólás Aktív témák

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz gege71.hu #105 üzenetére

    Örülök, h írtál!!!
    Régebben talán jan febr, beszéltünk már erről a házról, NA azóta nem tok dönteni, h melyik is lenne a nekem való, egy gondom van az antec házzal h csak 4 bővítő hely van benne...Eléggé fontos lenne az az 5. 5 ,25 hely:(

    Nincs tápom, mert anno volt egy antec phantomom, de el kellett adnom sajna, nagyon hamar, így a lö fosé codegen táp nyaral most a hozzá való köntösben..

    Azé gondóxom ennyit mert olyant szeretnék amit mondjuk egy 5-6 tudok használni(persz a kasznira gondoltam)...

    Arra lennék még kíváncsi h a bqe3700-nak a tápja mennyire zajos?mondjuk 10 skálán és 10 a legcsendesebb(lehet mellette aludniis)...

    Nem tom még örlődom egy kicsit és majd nagybüszkén bejelentem mire jutottam, addíg is várom minden javító célzatu hsz-et és persz mindenkiét aki úgy érzi érdemben tudna nekem segíteni bármely házzal kapcsolatban...

    HM a 3000B-nek elég jó az ára, sőőőőt..., ehez viszont kellene egy táp is(12cm-s ventis), tudsz valami jót esetleg olyat amivel dolgod volt, jah és buta megjegyzés de halk legyen:)

    [Szerkesztve]

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

Új hozzászólás Aktív témák