Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fly737

    csendes tag

    válasz runner 125 #3390 üzenetére

    Sajnso az a véleményem hogy a wayteq is egy kinai szar. Kiment a cég, megrendelt egy már meglévő gpst oriási volumenben és kért rá WAYTEQ feliratot. A kinai örömmel legyártotta azt amit egyébként másnak is gyárt más felirattal. Az ebay-en millionyi ugyan ilyen gépet lehet kapnikülönböző márkanév alatt. Ebben a cégnek semmilyen fejlesztése nem volt, semmilyen plusz elképzelése, semmilyen felmérés nincs mögötte. A MIÓ hardveresen gyengébb de legalább láttam a napsütésben is. (C320) Nekem a wayteq nagy csalódás. (X850) A csomagolása nagyszerű és tetszetős de sok köze nincs a minőséghez. Hardveresen erős de a kialakítás anyagminőség egyszerűen katasztrófa. Amikor belerakod a tartóba középen a képernyő hullámosodik ezt a folyadékkristályon látod. Napban szinte teljesen láthatatlan mert a leggagyibb érintő panelt tették bele. Napsütésben szinte használhatatlan. Szóval ez is egy kinai szar csak wayteq felirat díszeleg rajta.

  • fly737

    csendes tag

    válasz runner 125 #3392 üzenetére

    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110588595024&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

    Színte megszólalásig. :-)

    menüben, mindenben ugyan az. Nyilvánvaló. Persze a garancia érvényesítés másik kérdés.
    A láthatóságon még mindig nem tudok elsiklani.

    Miért nem tesznek bele egy korrekt kapacitív érintőt aminek nem egy vékony lap a lényege amin ha átsüt a nap szinte tükörként viselkedik.
    ezek pár dolláros tételek. szinte semmi ha volument nézünk.

    Persze láttam komoly gépeket is BECKER, NAVIGON, stb ugyan ilyen kijelzővel ill érintővel, ez is igaz.

    Hardveresen tényleg erős de használhatóság szempontjából és hát valójában navigálásra használjuk több értelme lenne egy korrekt kijelzőnek touch screen-nek.

    Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák