Hirdetés

Aktív témák

  • Akheron

    senior tag

    válasz Santos #892 üzenetére

    Nekem csak bizonytalan forrásból származó rock, metál és egyéb hasonló műfajú mp3-aim vannak - lehet, hogy itt tényleg inkább maga a zene a problémás, nem pedig a formátum.

    Egy Corda Ariáról hallottam a HD 650-est, de csupán 5-6 percig hallgatóztam, én meg ráadásul olyan is vagyok, hogy csak egymagamban tudok igazán figyelni a zenére. Idegen környezetben, zajban, emberek között lehetetlen számomra; ezért is tartottam feleslegesnek, hogy meghallgassam a HD 595-öt - ugyanúgy ''zsákbamacska'' lett volna attól még.

    (A HD 595-öt most egy M-Audio Firewire Solo-ról hallgatom, és a korábbi Audigy2+AKG K501-hez képest írom, hogy nem vagyok túlzottan lenyűgözve. Igaz, eleinte az AKG-tól sem voltam, aztán most mégis visszasírom... :P )

    Hogyhogy eladtad végül a HD 650-est?

    Szerk: Láttam használtan egy HD 600-ast 1-2 hete 38-ért - megadhatom a tulaj címét, ha érdekelne valakit. Elképzelhetőnek tartom, hogy megvan még neki.

    [Szerkesztve]

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

Aktív témák

Hirdetés