Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • straightedge

    tag

    Sziasztok!

    Garisan cserélik a meghibásodott Razer Mamba Chroma egeremet, ki is néztem pár egeret ami tetszik. Vezetéknélkülit nem akarok többé!
    4 egeret néztem ki mint PMW3360/66-os szenzorral van szerelve ami fontos számomra.

    1: Stealseries Rival 700 - nem tudom hogy mobához (lol) mennyire jó + nagyon hozzá voltam szokva a deathadder + mamba fogásához, ez picit másnak tűnik. De nagyon tetszik maga az egér és a rezgőmotos feature is.
    2: Asus ROG Gladius II - Hasonlóan néz ki mint a deathadder, viszont itt 2 dolog tart vissza, az első, hogy ASUS -- nagyon drága asus gamer laptopom van és mindig csak a baj van vele, 2x szervíz az első 2 hónapnyi használat után. A másik gond a hüvelykujjnál lévő "sniper"?! gomb, ha picit odébb lenne mint a Rival700-on akkor jobb lenne.
    3: Logitech G502 Proteus Core - Semmi tapasztalatom nincsen logitech téren.. Tetszik az egér, meg sok külföldi tech magazin írta, hogy egyik legjobb egér LoL-hoz...
    4: Razer Deathadder Elite - igen-igen razer.. csupa gond és kín, de még is ez a legkényelmesebb meg csábító az 50m klikk...

    Remélem tudtok segíteni, hogy melyik lenne a jobb választás, főképp League Of Legends-el játszom, fps-t nem nagyon.

  • straightedge

    tag

    válasz dobragab #68837 üzenetére

    Köszönöm szépen!
    DA Elitben pmw3366 van ez miben különbözik a 3360-tól?
    Videókat nézegettem és ott láttam, hogy nem legjobb helyen van, meg többen írták, hogy eléggé zavaró tud lenni.
    G502-t ajánlották nagyon sokan nekem, teljesen más a fogása? Mennyival lehet kisebb az R700? Mert inncen nagy mancsom nagynak tűnik a DA nekem (most is azt haszálok 2013-asat csak a görgője nem jó) de még így is kényelmes hogy nagy.

Új hozzászólás Aktív témák