Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gbone

    csendes tag

    válasz Teasüti #948 üzenetére

    Ebben a topikban többbet is megtudhatsz az MX REVO-ról:

    [link]

    Nekem is ez van, kb. 1,5 hónapja igaz én igen jutányos áron jutottam hozzá, de azóta mióta használom rájöttem, hogy megéri a pénzét.
    Előtte egy MX610-em volt az nem volt ennyire kényelmes. A gombok elhelyezkedése igen jól kézreáll, talán csak az oldalsó görgőt tehették volna egy kicsit jobb helyre.

    A görgői tényleg elképesztőek, mind ''racsnis'', mind pedig szabadon fútó módban. Hibaként talán azt tudnám megemlíteni, hogy a ''racsnis'' módban az egér talán kicsit hangos, és az oldalirányú görgetésnél kicsi lötyögés tapasztalható a mechanikában.

    A szoftver segítségével igen jól bekalibrálható mindenki számára a két mód közötti váltás, módja (automatikus/kézi), sebessége és érzékenysége. A hosszú dokumentumok és excel tábláknál tényleg nagy szolgálatott tesz.

    Én windows és linux alatt is használom, és igen jól programozható. Igaz Win alatt a Setpoint szoftver még nem teljesen tökéletes, de egész régóta használok Logitech egereket és állíthatom, hogy egyre kiforrottabb a program. Átlagos felhasználók számára is könnyedén programozható vele az egér mindenféle alkalmazáshoz, de némelyik program néha meg tud hülyülni a szabadon futó görgőtől (pl. acrobat reader). Én például böngészéshez is már csak az egeret használom. A Firefox szinte összes funkciója ráprogramozható a gombokra és a görgőre.

    Linux alatt a btnx progi használatával játszi könnyedséggel programozható. Különböző profilok eltárolhatóak. Az MX610 után hiányoztak a hangszabályozó gombok, de ezeket ráprogramoztam az oldalsó gombokra így most már ezek sem hiányoznak.

    Én átlagosan napi 8-10 órát használom munkaeszközként, de eddig még nem volt gondom sem az akksival sem pedig a vevővel. Átlagosan egy töltéssel 4-5 napot elmegy. De használaton kívül a töltőben tárolva szinte mindig teljes töltöttségen használom.
    A másik 3 méterre lévő téglafallal elválasztott szobából is kényelmesen irányítani tudom a HTPC üzemmódba állított gépet vele.

    Nagyon hamar hozzá lehet szokni a használatához, de mint tudjuk a jót könnyű megszokni. Tehát aki teheti és emberi áron hozzá tud jutni annak javaslom megvételét vagy későbbiekben történő beszerzését.

Új hozzászólás Aktív témák