Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Veron #91838 üzenetére

    "Már bent volt az emag kosárban a Zaied által említett páros tegnap, de kicsúsztam a black Fridaybol (szombat 2:00-ig)."

    Lehet, hogy annyira nem is baj.

    A G305 inkább claw gripekhez való. Fingertipre sem annyira rossz, de szerintem a te kézméretedhez úgy már kicsit nagy lenne, meg aztán az ujjbegyes egerek tenyértámaszának legmagasabb pontja középtájt van, nem a far irányába eltolva, mint a Loginál, így jobban a tenyered alá tudod őket húzni ujjakkal, mert nem tud annyira felfeküdni a tenyered tövére. Meg a legkönnyebb AAA elemmel is nehéz kicsit. Igen jó ár/érték aránya van a gyengus kapcsolók és talpak ellenére is, de szerintem jobban járhatsz, ha most inkább a Razer háza táján nézelődsz.

    Viper Mini vagy ROG Keris. Az utóbbi inkább csak akkor, ha néha pihentetnéd a kezed az egéren. Mondjuk nem nagy egér, de a kezed sem az, sooo...inkább Viper Mini, az jobban passzol fingertiphez, és még olcsó is.

    Vagy mondok mást, ha ~22 pénz még belefér: Razer Orochi v2. Jó cucc, kis kéz/fingertiphez kellemes vezeték nélküli motyó, és fullos szenzor, piacvezető HyperSpeed wireless + BT, ráadásul a mikrokapcsolók és a talpak sem Logi-féle vackok. A 7,5 grammos Energizer Ultimate Lithium AAA mikroceruzával 66 gramm; érdemes ilyet venni bele a gyári Duracell helyett.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák