Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milan07

    tag

    válasz Picco #87591 üzenetére

    Nekem g102 egerem van, az minek kedvez? Inkább flick, vagy tracking? A trackingot nem érzem annyira jónak, de lehet csak én bénázok. Melyik egér a legjobb flick-ben illetve tracking-ban?

    Amikor megjött majd 2 éve a g102, akkor eleinte hatalmas szenvedés volt, és a célzásom is sokáig nagyon pocsék volt az olcsó egérhez képest. Remélem a viper minivel nem lesz ilyen gondom. Egyébként ami elsőre nagyon szembeötlő volt, az a 1000Hz lekérési sebesség volt. A 125Hz-s egérnél nagyon érezhető volt delay. Gyakorlatilag ahol az utóbbi félre lőtt, ott az előbbi nem.

    Na jó is hogy belekezdtünk a témába, mert így ránéztem az egér beállítására a vezérlőpulton, és a rámutatás pontosságának javítása be volt ikszelve. Amióta újratelepítettem a gépet, azóta elfelejtettem :DD Pedig régebben mondták is, hogy azt ki kell kapcsolni. Van még esetleg olyan beállítás, amit érdemes lenne kikapcsolnom?

    @Solymi81: Ez világos, de ez csak ergonómia. De megértem, mert nekem pl. játékban célzás közben használni a g5 gombot iszonyatos szenvedés volt és ráadásul nagyon pontatlan voltam. De amióta a bal egérgomb duplát klikkel, azóta a g5-t használom bal klikként, és így több mint fél év után már ugyanolyan jól tudom használni ezt a gombot is. Szóval minden csak megszokás kérdése :)

Új hozzászólás Aktív témák