Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz 4nick8 #86509 üzenetére

    "Egyik se jobb mint a másik"

    Ez azért vitatható. Mindenesetre eléggé alma és alma esete, mert hasonló árban vannak, hasonló felszereltségük van, mindkettő könnyű és mindkettőt fingertiphez/clawhoz szokták ajánlani. Csak attól nem lesz az egyik körte, mert más domborulatai vannak; ha így lenne, nem lehetne semmilyen egeret összehasonlítani egy másikkal.

    tl;dr: Személye válogatja. Papíron az MZ1 jobb; "jobb" szenzor, a klikkek jobbak, a 8.0-k szebben szólnak benne, az oldalgombok feszesebbek, talán a felhasznált anyagok is jobb benyomást keltenek, a kábele egyértelműen jobb, viszont nem leválasztható, a görgő picit finomabban jár (mondjuk nekem pont egy kicsit jobban bejönnek a Hati S erősebben elkülönölő fokozatai), a talpak kb. egy szint. Aztán ennek ellenére itt például a Hati S maradt, és ez soha nem is lett volna kérdés, ha mindenképp választani kellett volna közülük.

    Az Xtrfynál óriási kihagyott ziccer, hogy 50 helyett a 60 grammos határt célozták meg. Viszont fingertipnél pont nem annyira számít a forma, szerintem az MZ1 clawra jobb, mint ujjbegyesre, a Hati S meg vica versa. Utóbbi teljesen szimmetrikus (ami nem palmnál szerintem előny), és ~8 grammal könnyebb, ami nem kevés. Meg az is biztos, hogy jóval hagyományosabb vonalvezetése van, nem annyira megosztó, mint Zy kreálmánya, kevesebb rizikó van az ajánlásában.

    "Én pl a Hati S-el palm fogással használom."

    Akkor nincs nagy kezed.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák