Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Synthwave #85019 üzenetére

    "Csak széljegyzetben említem meg, szóval nem csak hallottam, hogy ratyi a wireless része, hanem elsőkézből tapasztaltam, ráadásul high-end CRT-n, szóval a képfrissítési ráta is megvolt hozzá (640 x 480 @ 160/200 Hz)."

    Igen? Hol, mikor, mit mértél? Hogy lehet, hogy rajtad kívül nem találni mást, aki ugyanerre jutott? Lehet, hogy csak "random krumplik" írnak review-ot fórumokba, mindenki más meg nem?

    "Hogyne lenne igazi érvünk ellene. Egy lagos terméskő."
    Ez csak vélemény. A tényeket bizonyítani szokták, de tőled nem láttam semmilyen bizonyítékot eddig, csak véleményeket. Lehet, hogy túl keményen szelektáltok, és egyébként jó egerek is kihullanak. Mondjuk akkor nem tudom a G603 hogy maradt bent az ajánlottak listáján, amikor szemétre való az ergonómiája alapján, ráadásul széria hibás volt a görgője, amikor én vettem és mindkettő feladta néhány hónap után. Persze itt is mindenki hülye, aki mást mond, meg senki a játékokban függetlenül attól, hogy nemzetközi beválogatós vagy meghívásos alapú versenyeken játszott...

    A 60Hz-el kapcsolatban igazad van, én az egérrel tudtam, hogy hova kell lőni mielőtt a monitor frissítette volna a képet. De ebben már legalább 5x igazat adtam, hogy fos a 60Hz monitor a mostani 120-144-200Hz-es monitorokhoz képest.

    "Talán az lehet az oka, hogy a formájuk/fogásuk picit más, és neked a G5/G7 formavilága egy fokkal jobban bejön, és az a legfontosabb tényező, még ha a szenzor/tömeg/kapcsolat közvetlenül mögötte is kullognak."

    Leírtam többször, hogy egyértelműen a vezeték miatt volt, felesleges tovább találgatni ezzel kapcsolatban.

    Persze, én is tudom, hogy igazam van. ;-) Venni maximum akkor veszek G7-et, ha találok olcsón. Akkor szívesen elküldöm, ha le akarod mérni az input lagját. Tervben van, hogy szkennelem a formát és nyomtatok egy felső részt a G603-hoz az alapján, de lehet, hogy megoldom a G400-al az egészet, ha nem találok G7-et elérhető áron. Nyilván 2-3 prémium egér árát nem fogom elkölteni erre.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák