Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz zzolika #75403 üzenetére

    Köszönöm szépen a hasznos infókat! :R :R :)

    Sokat segítettél, bennem is ugyanezen kétségek merültek fel amúgy a beépített aksival és a dpi-vel kapcsolatban. Bár azt el tudom képzelni hogy ha normálisan meg van csinálva, akkor az aksi kb kibírja a 2-3 évet, vagy mire az aksi elhasználódik az egér is kuka, de lutri mert az is lehet hogy 1.5 év múlva már hetente tölteni kell. Ezért nekem is az a szimpatikusabb hogy kb egy évet kibírja elemmel aztán ha lemerül egy perc alatt kicserélem és folyt köv. :)
    A dpi-vel is ezek a kétségeim voltak, így az 1600 is bőven elég sőt még lehet az is sok.
    A kettős működés azért fontos igazából hogy ne kelljen egeret cserélgetnem ha úgy van, mert a mostani egerem csak BT-s (illetve az új egeret is így használnám ha már van a gépemben BT adapter, hogy ne foglaljon el plusz usb-t az egér vevője) de viszont OS telepítésnél, ezt még nem érzékeli a gép és ott nem múködik úgyhogy arra jelenleg van egy már viseletes noname rádiós egerem amit használok. Ezért gondoltam hogy ilyenkor bedugom az egér vevőjét és nem kell cserélgetnem a rágcsálókat. Bár szerencsére nem gyakori elfoglaltság, csak akkor nincs szükség +1 egérre. :)

    Aliexpressen amúgy a kisebbik az 25 dolcsi környékén van, arra azt mondom még belefér kategória ha esetleg nem tetszik még másod/tartalék egérnek biztos jó lesz, a nagyobbik már 35 dolcsi körül van az már pont 10 ezer környéke, az sem vészes de ez esetben igazad van hogy akkor már inkább egy ajánlottat érdemes lenne válaszani az biztosabb.
    Bár nem tudom vezeték nélküliből hol helyezkednek el árban azok a darabok amikben nincs semmi extra de ajánlott kategória működés és ergonómia terén. :F

Új hozzászólás Aktív témák