Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz PandaMonium #71291 üzenetére

    Egy kis feedback a G403-ról: Ahogy írtam nagy kezem van, de mintha beleöntötték volna az egeret. Nagyon pontos 1600DPI-n használva, hosszútávon is jó a fogása (palm). Roccat Savu-ról váltva, ami kicsi volt az én kezembe kb. 1 nap volt megszokni az új formát, azóta javult is a K/D ratiom Counter Strike-ban.

    A megjelenése kissé puritán volt mikor neten nézegettem, de élőben nagyon szép. Így sem hivalkodó mint pl. egy DeathAdder, de ránézésre látszik rajta, hogy komoly jószág. Az RGB LED szépen teszi a dolgát, de nekem kicsit gyorsan váltakoznak a színek, és elkeserítő, hogy nincs hozzá Linuxos szoftver amin ezt állítani lehetne.

    Egyedüli kifogásolnivalóm, hogy kicsivel több gomb is elfért volna az egeren. Engem különösebben nem zavar, mert MMO-t és MOBA-t is kb. csak billentyűzetes gyorsgombokkal játszom, viszont ha valaki hozzá van szokva, hogy az egeret található gombokat is használja akkor az itt szereplő 2 gomb lehet hogy kevés lesz neki.

    Örülök, hogy ezt választottam. A héten valamelyik nap hazautazok és összehasonlítom öcsém Rival 300-ával, hogy melyik "adja" jobban, de nem hiszem, hogy vissza fogom vinni a G403-at. :)

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák