Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeebyKay

    őstag

    válasz dannyl #47521 üzenetére

    Reggel van szóval egyenlőre mély érzelmi vitába nem mennék bele, viszont a fent említett tesztet nyugodtan megcsinálhatod, van hozzá program is amivel tesztelheted a szenzort stb. Amit írtam nem trollságból írtam, tény, hogy itt legtöbben napi szinten foglalkoznak a témával és töltik azzal az idejüket, hogy segítsenek az erre járóknak (én meg próbálok felzárkózni :D ), de te is olyan dolgokkal ellenkezel, amiket nem véletlenül állítunk. Visszatérve, ha a tesztet szeretnéd megcsinálni összehasonlításképpen a két egérről, írj nyugodtan egy privátot és segítek.

    (#47509) HeroBen

    Leírom neked megint. Az ajánlóban olyan egerek találhatóak, amiknek a teljesítménye általunk ellenőrizve lett, és játékos illetve precíziós munkára megfelelő minőségű. Az, hogy kinek melyik dizájn tetszik teljesen szubjektív, ha neked az ajánlóban lévők nem felelnek meg, akkor vehetsz akármilyen drága csili-vili egeret, az attól nem lesz jobb. Akkor inkább vegyél egy olcsóbbat és használd pár évig azt, lehet, hogy tökéletesen elégedett leszel vele és még tetszeni is fog. Minden egeret van aki használ és szeret, de csokiból is van aki a tibi-t eszi mert nem tudja valójában milyen finom a milka :D A szerver meg egészen más dolog, de egy 7 éves gépnél azért meg van a kockázata, hogy rövid időn belül tönkre fog menni.

    Mindkettőtöknek, mi itt egyéni véleményt mondunk, az onnantól a ti saját döntésetek, hogy ezt elfogadjátok-e, ha pedig meg akarjátok cáfolni azt csak szakmai alapon tegyétek. Ja, és szép jó reggelt mindenkinek, ma végre bírtam normálisan aludni, erre kelni kell... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák