Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz _ocsisajt #43220 üzenetére

    Szia!

    Parkolás nekem nem volt gond, a ház előtt van egy parkoló, kicsit füves, de nem föld, hanem beton. Még a kis twingo-val is simán fel tudtam oda állni.

    Egerek:

    G402/G502: MMben nagy nehezen megtaláltam, a gombok elég csálék voltak, volt az oldalsók között ami a mintadarabon már nehezen kattogott. Hosszra jók voltak, de ugyanaz volt vele a gondom, mint a legtöbbnél: a jobb oldalon nem fér oda a gyűrűs és a kisujjam. Vagy próbálom odagyömöszölni vagy eltartani.

    Pixel:

    Azt hiszem volt egy Roccat, az még kb. Nagyobbnak érződött a G402-nél. Zowie-k: Szintén szélesebbek a G402-nél, de ugyanaz volt az ujjammal. Maradt a Naos 7000: a felülete olyan "selymes" gumi, mint a régi Logitech-eken. Ez kicsit elbizonytalanított, mert azok nálam hámlottak. Viszont megfogva: bár lehetne nagyobb az egér, mert teljesen tenyérbe véve a hüvelykujjamnál kicsit hátul vannak a gombok és a gyűrűs/kisujjam lelóg, viszont van hova tenni! Ez az első egér, amin keresztbe elférek. Kb 10 sec után éreztem, hogy ez lesz az. Ha a borítás meg kopik, akkor meg max megpróbálom Gariztatni ezzel.

    Itt van pár kép telefonnal készítve, azért ez is elveszik a kezem alatt, de messze ez volt a legtökéletesebb amit az elmúlt 6 évben kézbe fogtam: [link]

    És köszönöm szépen mindenkinek a tippeket + bíztatást + kitartást, nekem most úgy tűnik, hogy jól választottam. :B

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák