Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz nyunyu #33005 üzenetére

    :R :R

    MAc OSX alatt szeretném használni...épp azért is esett erre az egérre a választás, mert fél szemmel ahogy gyűjtöttem az infókat róla (kb 5 perc alatt :B ) azt láttam, hogy az OSX alá f@szán beépül...(bármely más egeret kezel az OSX,,csak hogy ez programozható is kényelmesen bármilyen dologra a rendszer alatt...

    Aztán most pld azt látom, hogy OSX 10.9-ig van a Logitech support oldalán a választási lehetőség, de nekem 10.10 van a gépen (most adták ki az elmúlt hetekben)
    Szóval felraktam a 10.9-hez való Logitech Controll Centert...de ennyi és pont..más varázslást nem raktam fel...SetPoint-ot nem is látok OSX alá... :( AZ unifying meg a controll center alól nem akar elindulni,,bár őszintén megmondom nem is tudom mire jó(több logitech termék egyidejűkezelése ugyanazon vevővel :F )

    Nem vagyok "Almab.zi",,de most épp ilyen az asztali gép itthon....de reméltem ,hogy gond nélkül fog működni a rágcsáló, azért is választottam ezt...
    Van ugyan egy Win7-es Notebookom is,,de azzal meg rég óta szívok az USB-s eszközökkel, hogy nem akar hozzájuk a nyomorult win drivert telepíteni...pld, egy kő egyszerű pendrive-ot sem, avgy hasonlót(utánna olvasva létező bug,,,elvileg van rá patch, de valahogy nálam copó van,, nem javul a helyzet) Szóval windowsos notebookon nem tudtam még kipróbálni az új rágcsálót :(

    Most kicsit lassítottam az követési sebességen,,,így jobbnak tűnik, de idegesít mert eddig ahoz szoktam, hogy egy húzással a képernyő egyik feléből a másikra jutok, és mégis pontos a "mutatás",,,most viszont a mutatás pontossága javult ellenben "fogás váltással" jutok csak egyik oldalról a másikra... :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák