Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #32307 üzenetére

    Na, most látom a Logitech M560-ról a rövid kis beszámolót, ami alapján a félelmem, miszerint az egybepanel a bal és jobb egérgombnak nem szerencsés, beigazolódott:
    "Először furcsa volt használni az egybeszabott fő gombokat. Bár finoman és pontosan járnak, de az egyik megnyomásakor a másik oldalon is érezhető halványan a mikrokapcsoló működése."

    Mondjuk még azt is írja, hogy "Először kézbe kapva némi csalódást okozott az M560. Felülete nagyon rideg, kopogós műanyag benyomását kelti – nem ezt szoktuk meg a Logitechtől a tízezer forintos árkategóriában, ahol mai versenyzőnk indul."
    Ez alapján annyira nem szimpi az M560. :D

    szerk.:
    (#32303) dobragab : még erre az előbb elfelejtettem rákérdezni:
    "Driverben ki lehet kapcsolni, de inkább ne tedd fel a drivert, ha nem muszáj."
    Gondolom nem a driverre, hanem a Logitech SetPoint szoftverre gondoltál, mi a gond vele? Annyi, hogy feleslegesen terpeszkedik a gépen? (Amúgy ha nem muszáj, én sem szívesen szoktam felrakni ezeket a registry-széjjelírogató monstrumokat, gondolom Te is valami ilyesmire gondoltál. Bár nem tudom, ez pont olyan-e, de a nagy hardvergyártók érdekes módon nagyon szeretnek szar szoftvereket írni (most hirtelen a Samsung Kies, meg az LG, meg a Sony telefonos szarjai jutnak eszembe hirtelen, amik botrányosan rosszak, szeretnek széjjelprüszkölni mindenfelé, és még óriásiak is).)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

  • SP!T

    addikt

    válasz Sk8erPeter #32307 üzenetére

    Logitech M510 lézeres, nem tudom honnan veszed, hogy optikai. A hozzászólásban sem szerepel, hogy nem lézeres lenne. Ráadásul a Logitech honlapján is ez szerepel. [link]

    Én minden egeret egérpaddal használok. Nem tudom (bár nem is akarom) megszokni, hogy karistolódik az egér alja egy kemény felülethez. Ráadásul hamarabb is kopik a talp, ha nincs. Nem véletlen van ám az egérpad. :) Sokkal finomabban tudod használni az egeret rajta. Ott pedig nekem tökéletes volt mindig az M510. Más felületen soha nem használtam.

    [ Szerkesztve ]

    There's a device that I've been using called a whoop.

Új hozzászólás Aktív témák