Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz maestro87 #16236 üzenetére

    Egy kis rövid történettel tudok csak szolgálni:

    Anno kellett gyorsan egy egér, még 2009-ben és vettem egy ilyet zöldben. Kb két nap alatt kiderült, hogy a logitech legolcsóbb alap egér tudását (követ lassan egy egyenes vonalat) sem hozza a fekete vászon egéralátétemen, az asztalon egész jó, csak szemmel lehet látni, ahogy kopik rá a talpa az asztalra. Akkoriban pont kellett egy egér az irodájába a cégünknek, gondoltam autocaden rajzolni meg wordot szerkeszteni jo lesz, otthagytam a titkárnőknek. Kb egy hónapig használták, a bal gombrol lekopott a borítás a jobb gomb duplán kattintott és rajzolgatni elővették mindig a régi MS 1.0a-t, pedig azon nem működik a jobb gomb és néha akad :D Azota is ez a helyzet, azzal a különbséggel, hogy az a4tech a fiok mélyén porosodik
    és szereztek a csajok egy tescos ps/2 egeret az a4tech helyett, mert a lakkozott műanyag legalább nem kopik :D

    De persze nyugodtan megveheted, ha egy hónap múlva ismét a topikot akarod olvasgatni egeret keresve...

    ipon: Kereskedő vagy, berendelsz egy termékből, amit rém olcsón megkapsz és piaci árakhoz viszonyítva olcsón el tudsz adni nagy haszonnal. Még szép, hogy egekig magasztalnád.

    [ Szerkesztve ]

  • drtimot

    aktív tag

    válasz maestro87 #16236 üzenetére

    Nem rosszak az A4 egerek (főleg az 1. hsz-ben ajánlottak), de főként az áruk teszi őket versenyképessé, és a tartósság nem feltétlen az erősségük.

    Szerintem érdemes megfontolnod egy használt Logitech vagy Microsoft egér vásárlását. (ha nem ragaszkodsz nagyon szigorúan a 6 gomb + "kétszerező" követelményhez, ami azért eléggé leszűkíti az opcióidat)

    Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

  • LW

    őstag

    válasz maestro87 #16236 üzenetére

    Ismerősöknél láttam A4tech X7 különböző altípusait, de nem hogy nem fogott meg, kifejezetten nem tetszettek. Nagyon vékony a kábelük, egy mozdulattal működésképtelenné lehet tenni őket.

    2008. karácsonyra meglepődtem egy Logitech G5-el, azóta is azt használom az otthoni gépemhez. Zsoki barátom számláján már van egy G5 és egy G500. Azaz, kinyírta a G5öt, gariban kapott egy G500at, most azt is kinyírta.

    Nekem megvan a G5 lassan 4 éve, ő meg kivégzett 2 hasonló kategóriás egeret. Szerintem az egér tartóssága nagyban függ a használat módjától (és mértékétől, de jómagam is viszonylag sokat játszok).

    Mikrokapcsolókat sem kíméltem, mert elég sokat megy a League of Legends. Egereknél a legkisebb gond, ha a kábel szakad. Aki látott már ilyet, és van egy kis affinitása könnyen meg tudja forrasztani. (ahogy látod pár hsz-el feljebb) A kaszni és az egértalpak kopni fognak, bármilyet is veszel, a kérdés, hogy mennyire.

    Milyen egeret válassz?
    Szerintem érdemes várni valami bestbuy logitechre itt hardverapron. G400, G5 és G500 is nagyon jól bírják és jó egerek. A4techet nem ajánlom. Elég megosztó márka, kapsz felőle hideget is meleget is.

    Sokan mondják, hogy jobb egy minőségi optikai szenzor, mint egy "olcsó" lézer. Személy szerint a (szintén öreg) Nova Winner 3 egérpadomon G5 és G500 jobban fekszik.

    UI: nem kell dupla-tripla kattintós gomb a gyors félautomata fegyverekhez: LINK
    (fénykoromban)

    szerk: duplakatt: x7 IFA sebességváltó keménységű gombjaival - ez jóó! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák