Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pszihonaranc

    senior tag

    válasz jaffa 2843 #14378 üzenetére

    Igen, nekem is arra billen a mérleg inkább. Te mivel indokod az abyssust?

  • kutkut

    addikt

    válasz jaffa 2843 #14378 üzenetére

    "Mert ratyi az egér szenzora."
    Hát, lehet. :D Nem ismerem ezt az egeret, mivel hogy elég régen "vettük", akkor meg még "kicsi" voltam, örültem, hogy kaptam egy gépet stb. :)

    "Milyen egérpadod van?"
    Gondolom, az egérrel együtt lett véve. :)) Biztos vmi noname. Amúgy, szövet.

    frango13: Rosszul fogalmaztam. Mármint, az túlzás, hogy a logitech-ek jönnek be. A lényeg, hogy kényelmetlen a mostani, és így képről arra jutottam, hogy például egy logi, aminek be van döntve a jobb oldala, kényelmesebb lesz. De lehet, hogy csak azért kényelmetlen, mert túl hosszú. Legalábbis, ha teljesen ráfektetem a tenyeremet, alig érem el a hüvelykujjammal az oldalsó gombot, pláne, hogy szerintem feljebb van, mint kéne. Szóval, lehet, hogy csak egy rövidebb egér kéne. :F
    Így képről ez tűnik még kényelmesnek (a másik probléma mindig a "hova rakjam a kisujjam?!"): [link] Ez nagyon gagyi? :D
    Vagy ez: [link]?
    Vaaaagy ez: [link] :))

    Az áruk valahogy jobban tetszik. :)) Egyébként, ha egy picit jobb, mint a wop-35-ös, az szerintem már jó lesz nekem. :D Csak legyen kényelmes is. A giga teteje nagyon csúszósnak tűnik, az a4tech meg a mostanimra hasonlít, így félek, hogy az is kényelmetlen lenne. Bár ha rövidebb, mint a wop-35, jó lehet. Csak sehol se találtam részleteket a méretről, kb. egyik egérnél sem. :F S bár, tudom, nem pont a giga és az a4tech a favorit, de pl ez a wop-35 7-8 éve hogy megvan, és csak a jobb oldalsó gombja tört le, ami érthető, hisz repült szegényke. ;] Mindegy, előtte se nagyon használtam. :))
    Szóval, egy ilyen olcsóbb egérnek jobban örülnék. :B

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák