Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz TIT #12397 üzenetére

    Nemá, hogy egy kispolák lenyomjon egy 911-est. Azért mert valami drágább nem biztos, hogy jobb. Csupán azért is drágább lehet, mert ennyiért is elviszik. A magasabb ár miatt némi exkluzivitást kap az eszköz, mivel a csórónak nem telik rá. Óragyártók szeretnek azzal az eszközzel élni, hogy épp azért adnak ki olcsóbb órákat, hogy a drágább modellek felé tereljenek. Részemről a marketingízű teszteknek nem hiszek, bár nem tudom milyenekre hivatkozol.

    intercooler: Logitech G400?

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz TIT #12397 üzenetére

    Röhögni fogsz, de annál az Imperatornál alapjaiban véve egy 5 ropis Microsoft WheelMouse Optical 1.1 is különb. Vagy egy 6 rongyos Logitech MX 310 / G1. Én tuti biztos sokkal inkább lőnék azokkal, mint egy ilyen 30 rongyos műanyagdarabbal. De, hogy nagyon ne szörnyülködj, egy 13 ezres DA v2 is sokkal használhatóbb. :)
    A kényelem amúgy teljesen szubjektív.

    Netes egértesztek 90+ %-a szimplán baromság, túlnyomórészt olyan emberek készítik, akiknek nem sok fogalmuk van arról, hogy mit hogy kéne lecsekkolni (úgy értem, normálisan; pl. perfect control / malfunction rate (ill. hogy ezeknél mennyit számít a polling rate), prediction, LOD, netán ezek körülírása különböző dpi-szinteken) - ezt korábban már néhányszor kitárgyaltuk, nem tudom itt voltál-e.
    Egereknél nem feltétlenül a drágább a jobb. Sőt, messze nem.
    A legdrágább egér, ami minden szempontból tényleg(játszani is), az a DA v2 ~13 ezerért (ill. a Black Edition-je, az talán egy ezressel drágább). Minden más (valóban) korrekt darab ez alatt az ár alatt van. Persze ezt a gyártók, a marketingkampány és a tizenéves Vér Bélusok nem reklámozzák. :)

    apollo12: Az első hozzászólásból bármelyik. Kiegészítve egy Logitech G400-zal.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák