Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Szten Márs #4097 üzenetére

    45,9 az a vaku újonnan garival, és nem az igazi, amennyire olvastam véleményeket róla :N

    BiriBum: Még nem volt tükröse, lövése nincs szerintem aokról a dolgokról amiket írsz, annó én is néztem mint a moziban a technoblablától, amit a fórumokban nyomtak :DDD

    fezsoo: A gépek számlálója menüből nullázható, illetve van ahol pl. 9999 után átfordul és újra kezdi, így a 125 az valójában 10124, vagy 20124, vagy... :D
    Canonnál a valós expószámot csak szervízben tudják megmondani, Pentaxnál a PhotoME programmal a képből kiolvasható, Nikon/Sony/Olyról nincs információm.

    Használt gépet akkor vegyél, ha van haverod, aki otthon van dslr-ben, vagy ha összeszeded pontosan miket kell nézni egy gépen, és az eladó vállalja, hogy azokat a dolgokat elmutogatja neked. (Persze mivel nem értel hozzá aki akar még így is meg tud esetleg vezetni, de nem kell rosszindulatot feltételezni.)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák