Új hozzászólás Aktív témák

  • gatesz

    tag

    Köszönöm az Eddigi válaszokat!

    Igazából nem tudom mi tévő legyek :) Az a baj, hogy ha most megveszem a gépet, és egy hónap múlva látom sokkal olcsóbban, vagy mondjuk egy 5000-es vagy 3300-as gépet ugyanennyiért, akkor zavarna, de ez benne van. És tudom a gépvásárlás ilyen, és lehet 2 hónap múlva még olcsóbb lenne stb... Csak most ez az egész a karácsony közeledte miatt izgalmas :)

    És szerintetek ennyi idő elteltével, így hogy már elég sok tapasztalat van a d3200-al kapcsolatban. Még mindig jobb párosításnak találjátok a d5100 18-105 kombinációt? Mert még egy pár helyen lehet kapni. És itt egy dolgot nem értek. Kb 20000 Ft különbség van a d3200 és d5100 között, holott az 5100 már egy nagyon régi darab, a legtöbb helyen kifutó termékként van megjelölve, és valahogy nem csökken az ára már egy ideje!

    166.960 a legolcsóbb (18-105-el) és általában 1 év garanciával! És itt fontos, hogy ha már lehet 3 év garival választani, akkor nyilván azzal választom! 3év garival 175 körül mozog. Ha leszámítom a 3200 ból a táskát, akkor kb a 3200 142 körül alakul és ha ezt nézem, ez már 33 ezer forint!!!! Ezt inkább lehet obiba fektetném, de nem tudom erről mi a véleményetek?

    A kihajtható kijelző meghibásodása annyira nem zavar, mert ha nem videózok, akkor nyilván nem fogom állandóan hajtogatni :), de csak a kihajtható kijelzőért nem adnék 33ezer forintot! A megapixel háború nem érdekel, nem a 24 megapixel miatt venném a 3200-at.

    Lehet az átlagnál egy kicsit körülményesebb vagyok, vagy mégsem? :DD A lényeg én azért járom körbe a dolgot, mert nem tervezem évente a gép lecserélését, főleg ha szeretni fogom!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák