Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krissal

    tag

    Sziasztok!
    Rotyi lett az A4tech 1000 éves billentyűzetem, konkrétan az ujjamon ragadt a "D", ezt jelzésnek vettem és nekiugrottam a topicnak, majd a 10K alatti kategóriából kiválasztottam párat és elmásztam az AQUA-ba.
    Amit néztem, megtapiztam és kipróbáltam szárazon. (nem gépre dugva, csak asztalon kibontva)
    Zalman ZM-K400G, na olyan érzésre, mint egy kínai kisautó műanyag teteje, fényes csúszós, hátra is kaptam a kezem, gagyi érzés...
    ASUS Cerberus - Na ez cool, kicsit gumis, mintha a billentyűk kicsit kotyognának, de igazából nem, szinte tökéletes, de a space... most komolyan? Éles a széle és akkor vettem észre, hogy 15K, elengedtem.
    Hama Urage Illuminated - Matt fekete, kicsit gumírozott, zseniális a forma, kézre áll, finom lekerekített space, csoda kényelmes, jó ár, el is hoztam.

    Itthon.

    Kiprórbáltam, szépen világít, bár mintha foltosak lennének a betűk, de nagyon kényelmes. Ment a game pár órát, iszonyat gyors, jó a cucc, szeretem, majd hajnalban meg akartam írni egy levelet. Ekkor kezdtem ideges lenni, nem csak foltos, hanem nem is lehet kivenni a betűket, ha nem felülről nézed, sőt zavarta a szemem, szinte fájt... persze fáradt vagyok, de másnap már nagyon idegesített, sőt, fájt a szemem tőle. Játékra tökéletes volt, ha írtam, vállalhatatlan, konkrétan a led világítása egy kudarc, vagy inkább híg ürülék, nagyon gáz..

    Hétfőn visszavittem és megvettem az ASUS Cerberust.
    Őszintén? Perfect a cucc, kényelmes, gyors, jó érzés hozzáérni és nem félek felette sörözni :)

    Szóval, mindenkinek javaslom, ha kinézte a cuccot, rendelje meg online, mert akkor van 14 napja meggondolni magát, hiába próbáltam ki, kellett egy nap, hogy rájöjjek, nem az igazi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák