Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz [Prolixus] #83018 üzenetére

    Igen, nálam van egy Susu, meg volt még valaki, aki bevállalta :DDD Nem tudom, szerintem várjuk ki a végét, az is lehet, hogy igazából PBT/ABS mix, csak elég jó PBT arányban, ha megjön, a tudomány kedvéért fel tudok áldozni egy kupakot, hogy oldja-e az aceton ;] Illetve a színekkel kapcsolatban azt tudom elképzelni, hogy meg lehet csinálni, de lehet, hogy annyira macerás/drága, hogy a legtöbb vendor elengedte. A dye-sub/reverse dye-sub az más, ott az a "probléma", hogy csak sötétebb festéket tudsz beleégetni, ezért ha világos felirat van sötét alapon, akkor azt csak reverse dye-subbal tudod megoldani.

  • Molydeus

    senior tag

    válasz [Prolixus] #83018 üzenetére

    Feliratoknak nem kell hogy meccseljen

    Erről van szó. :K Azt szeretem, ha passzolnak. Nincs bajom a sötét mod+világos felirat és világos alfa+sötét felirattal, de a feliratok passzoljanak. Az is megfelel, ha az alfák vagy a mod feliratai accent színűek, de illeszkedjen a sémába. A fekete felirattal éppen az a gondom, hogy nekem nem illik oda, kivéve a BOW-t, aminél ez a koncepció része.
    A kontrasztosság nálam valóban nem annyira kiemelt szempont. Tetszenek az MT3 Camillo alfái (de a modok nem, nekem az fehér felirattal lenne jó) vagy a Fairlane, de a Shoko sem túl kontrasztos.
    Talán két kivételt tudnék mondani. A dev/tty Triumph és az Iceberg (az eredeti színekkel, mert a klónokból sok a vadhajtás). Ezeknél jól mutat az eltérő feliratozás. Az Icebergből létezett egy klón, ami mod színű feliratokkal készült. Az érdekes módon nem jött be, bár annak is köze lehet ehhez, hogy túl vastagra sikeredtek a karakterek. El tudnék képzelni a fekete helyett egy jól eltalált sötét szürkét vagy szürkéskéket, de így is jók.

    Szóval, elismerem, nehéz eset vagyok. :D

    M.

Új hozzászólás Aktív témák