Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milonavi

    csendes tag

    válasz Egon #7015 üzenetére

    Az input lagról annyit tudok mondani, hogy rendszeresen játszom BF3-at, és semmi különbséget nem észleltem mondjuk a Gigabyte-hoz képest (ami ugye wired) - mindkettővel játszottam kb 3-4 órát.
    Szerk: mondjuk ez full feltöltve és közben a power is be volt dugva - lehet, hogy 3 méterről merülő aksival más a helyzet. Valahol mintha olvastam is volna, hogy a wireless cuccoknál rossz vételnél nőhet az input lag. Én a számítógép asztalomnál játszom, és állandóan be van dugva a power, úgyhogy nálam ez nem téma - de majd egyszer kipróbálom távolról is.

    A masszívságról: szerintem a k800 vastagabb a sima illuminatednél, mert az aksinak is kell hely. Kipróbálás erejéig ölbevettem és az első sort úgy írtam meg: nem éreztem semmi hajlongást.
    Közben kerestem pár képet, hogy tényleg vastagabb-e:
    Illuminated (wired):
    wired
    K800:
    k800
    Szépen látszik a különbség.

    A ghostinghoz:
    BUG:
    BUG
    WAR:
    WAR
    Ugyanez control-lal is ment, csak mivel a CTRL+W becsukja a böngésző fület, nem tudtam lementeni a képet :D

    Szóval no problemo.

    [ Szerkesztve ]

  • Yany

    addikt

    válasz Egon #7015 üzenetére

    Inkább elvi, mint gyakorlati gondom van ezzel: egy önmagáról 20 egyidejű leütés kezelését hirdető cucc ne halljon már meg a 3. gombra, vagyis ne csak 2 (kettő) billentyűt legyen képes fogadni, mégha ez csak bizonyos kombinációkban igaz is. Ebbe véletlenül futottam bele és nem is érdekel, mert nem kell, de ki tudja, hogy milyen kombó vár még rám.

    Milonavi: köszi a tapasztalatokat. :R

    ps.: eddig elégedett vagyok, tehát ez még nem érdekel, csak kicsit bennem a félsz, hogy mikor jön ki úgy, hogy zavarjon

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák