Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Burt1793 #32566 üzenetére

    A membrán felkeményedése nem a használat mértékével, hanem a korral és a spórolás mértékével van összefüggésben.

    Ne a 10 évvel ezelőtti Logitechből vonj le következtetést, hanem egy legfeljebb 2-3 évesből. Egy 16 éves, akkor drága membrános Logitech körberöhögi gépelési élményben a 6-7 éves, hasonló árfekvésű membrános Logitechet, és mindkettő veri a cégnél beszerzett vadonatúj alap Logitechet.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • nyunyu

    félisten

    válasz Burt1793 #32566 üzenetére

    A lényeg: ha nem gépel az ember napi 8 órát gyorsan, vakon, folyamatosan, akkor nem hiszem, hogy 1 év alatt ennyire elhitványulnának.

    Ezt meséld el anyám L Value Keyboardjának is.

    Pár éves korára használhatatlanra keményedett a napi fél óra fácsétől.

    Már 4 éve ki akarom dobni, de egyszerűen nem találok helyette semmi értelmeset, pedig az oda rendszeresítendő billzethez nem tartozik túl bonyolult specifikáció:
    - 100% méret
    - hagyományos ISO layout (Ins/Del hatos vízszintesen...), magyar feliratozással
    - fehér vagy bézs szín

    Semmi egyéb kikötés, nem kell mecha, nem kell csillámpóni, nem kell alu burkolat, hanem egy szögegyszerű irodai billzet, ami alapszintű használatra alkalmas.

    Sokáig kergettem a Fujitsu KB521-et, mert fehér színű irodai billzetnek néz ki, de aztán jött a pofáraesés: nem jó használni
    Másik lehetőség a Cherry Stream 3.0 lenne, de az meg nagyon lapos, ollós, én meg nem szeretem a rövid úton járó laptopbillzeteket.

    Kínomban már felmerült az is, hogy építek neki (is) egy mechát, csakhogy nem bírtam dülőre jutni a kínaiakkal a kupak dizájnról.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák