Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    Jó estét!

    Úgy tűnik, hogy lesz egy home office programozói állásom és ahhoz keresnék egy megfelelő billentyűzetet. Jelenleg egy Corsair K40 van, ami kissé már megkopott és szeretnék wireless-re is váltani.

    1.Mekkora összeget szánsz rá? - 150-180 euró környéke (60-70.000 Ft)
    2.Használt szóba jöhet? - Nem
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? -
    Corsair K40, kikopott, szeretnék mást kipróbálni és wireless-t
    4.Mire használnád a billentyűzetet? -
    Munka, programozás, esetenként játék
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.) -
    Nem kifejezetten értek hozzá, de ha jól láttam akkor a mechanikus barna az halk is és olyan középúton van
    6.Van konkrét modell ami tetszik? -
    Sok van, de a Logi MX Mechanical-t néztem az MX Master 3S egér mellé
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
    - US vagy UK
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
    - Full, 100%, kell minden lehet extra gomb makróra meg media gombok is
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
    - világítás, wireless, ergo is lehet, programozható, profilok esetleg gépek közötti váltás, média vezérlés

    Egyelőre csak a Logi MX Mechanical-t nézegettem a gépek közötti váltások miatt és természetesen az MX Master S3 társa miatt. 35% céges kuponom van így a kettőt együtt tudnám megrendelni. Örülnék ha valakinek lenne tapasztalata itt vele és megosztaná munka, programozás, produktivitás végett.

    Előre is köszönöm!

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák