Új hozzászólás Aktív témák

  • tikshow

    addikt

    válasz Coolmat #9447 üzenetére

    Furcsa az matx ez tény, de bővíteni nem fogom(sli meg cf ellenes vagyok, mert inkább egy jó kártya, mint gyenge, kiv a milliomosoknak), egy lanport elég, ami rajta van bőven jó. Ha beépített hangkártya nem szól úgy akkor is van creative tactic sigma fejhallgatóm ahhoz van egy külső hangkártya ami számomra megfelelő. Wifit asztali gépbe baromságnak tartom, de van usb-s wifim, ha mégis szükség lenne rá, szóval nem tudok egy dolgot se felsorolni matx ellen jelenleg. Max annyit, hogy az extreme4-m 4+2 ppd-s a sima extreme4 meg 8+4-es, de állítólag nem számít túl sokat oc szempontjából, a volthoz am se nagyon akarok nyúlni csak a szorzóhoz, ugye ivy nem csipázza a nagyobb voltot.

    Tápból meg az a baj, hogy moduláris vagy félig moduláris kell(mint ez), mert fog fűteni keményen, és nem nagyon tudom hová rakni a kábeleket a rendes levegőztetés miatt. A felső HDD egység am is ki lesz véve vagy el lesz forgatva a jobb levegő áramlás miatt, és passzolom, hogy hová tudám tenni a feles kábeleket, talán alsó két HDD slotba beférne, de nem 100. Am kb úgy számoltam max CPU plusz VGA terhelésen olyan 250-350 watt között fog valahogy zabálni. Ez pont a legjobb tartomány a tápnak.

    ShellKretor: is, meg Arion-hoz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák