Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz #98593280 #46605 üzenetére

    Merc Alphába nem szereltem még, de sokan, köztük te is jó véleménnyel vagytok (voltatok) róla, ezért ajánlom én is.. A TT-t meg ugye sokan szidják.. meg nekem nem is jönnek be, már külsőre sem. Az 5kg egyébként az ilyen házaknál korrekt, például a 341 ami egy jó és stabil ház, csak 3.5 kiló. Egyébként nekem a te ajánlatoddal semmi bajom nem volt, szerintem jól járna vele, igazából elolvastam az első hozzászólását, és az alapján én olyat gondoltam neki, amilyet írtam is, vagy ha mást, akkor olyat ajánlottam volna neki, mint amilyet te is írtál. Szerintem mindkettővel jól járna.

    Jah egy dologgal mégsem értek egyet, a 4850 sajnos egy nagyon hangos kártya, és nagyon melegszik, ami ugye egyrészről nem baj, de ha már újat vesz, és nem használtat, akkor 19K-ért lehet 5750-et is kapni, ami meg pont az ellenkezője, nagyon halk és hűvös, és teljesítményben közel azonosak.. 19K baszott sok egy 4850-ért :U

    [ Szerkesztve ]

  • horush

    addikt

    válasz #98593280 #46605 üzenetére

    1. a fifa kb. elfut egy g440-el is. I3 aztán meg főleg bőven elég.
    2. a vevőt a helyes útra kell terelni, ha nem lehet, akkor vegyen magának olyan szart amilyet akar. Se 2500k, se 8gb ramra nincs szüksége. Bár 6850-re sem.
    Mondjuk a 4850-et nem tudom miért ajánlod annyira, elég rendesen melegszik, hangos is, a 6750-nél gyengébb, s többet is fogyaszt. 1-3k-val drágábban van 6750, szóval én ennyit biztos rászánnék még.
    IPS monitort nem lehet összehasonlítani tft-vel minőségre. Még ha ő ezt nem is tudja, mert nem mindenki "ért hozzá", de majd tapasztalja.
    Samsung ssdkre jobb helyeken 3 év gart adnak.
    A source 210 a maga árkategóriájában jó ház, 13k-ért. Viszont a merc alpha is. Ami csak 10k alatt is kapható. Mindenesetre biztosan előbb venném meg, mint az általad nap, nap ajánlott TT commander ms-it, ami egyáltalán nem nehezebb a mercnél..

    ShellKretor: Szerintem te is leírtad már (párszor), hogy a vevő akarata egy dolog, az meg egy másik, hogy mire van szüksége.. :) Persze, ha sok pénze van, amit el akar költeni, akkor nyugodtan vegye meg, én nem mondom, hogy ne.. így van ez a gamer gépbe I7-tel, meg 8gb rammal is. De attól, mert valaki nem olyant ír, hanem gyengébbet, ami szintén kielégítené a felhasználási körülményeket, az az ajánlat sem lesz rossz.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés