Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabaizoli

    tag

    Sziasztok!
    Segítség kéne, alap netezős géphez (online meccsek, youtube, flash), A6-6400K procit néztem ki és ehhez milyen alaplapot javasolnátok, FM2-es, ezek közül nem tudok választani:
    MSI A78M-E45
    Asrock FM2A75M Pro4+ vagy ugyanez csak nem mATX-es FM2A75 PRO4+, ezen már van VRM-hűtés...
    vagy Asrock FM2A88X Extreme 4+
    Ezek lennének, Msi kicsit olcsóbb, viszont azon is van VRM-hűtés, FM2+ -os, minden van rajta ami nekem kell, 4 memóriafoglalatos stb., csak nem tudom Asrock vagy Msi a jobb minőség, Biosa melyiknek jobb, szóval melyiket javasolnátok?

  • csabaizoli

    tag

    Sziasztok!
    Segítség kellene netezős géphez (flash tartalmak, online meccsek, youtube...) FM2+ alaplap kellene, de nem tudom melyik legyen.
    Belépő szint 10 ezer, ettől kicsit drágábbat néztem, 15 körül, MSI A78M-E45 illetve Asrock FM2A88M Extreme4+ , mindkettő 4 memóriafoglalatos, MSI-n úgy látom van VRM hűtés, és 2 PS/2 csatlakozós, illetve több rá a gari is...Asrockot pedig javasolták boltba mert jó a tápellátása....
    Én nem ismerem egyiket sem, melyik "márka" most a jó, asus esetleg Gigabyte is lehet számomra megfelelő, chipset lényeges például?
    Gondolom minél "nagyobb" a száma annál jobb....
    Win7 melyiken megy problémamentesen? Bios, egyéb "szolgáltatások" alapján esetleg más javaslat?
    A4-es proci menne bele (A4-6320, legújabb, Benchmarkon is elég magas ~2500 pontot kapott, ami az intel G1820-nak felel meg kb.), vagy esetleg a jövőre gondolva lehet a6 menne bele...

Új hozzászólás Aktív témák