Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz bluyoo #57941 üzenetére

    "Attól még hogy dübörög a gazdaság nekem is vannak költségeim... " - :D

    "A "Mediro"-ról a Merinó vagyis a birka jut eszembe!" - Birka? :Y Remélem Mediro nem olvassa a fórumot... (Tud egyáltalán olvasni :F ) De mégsem nevezhetjük el a brand-et rólam, közös nevet kellene találnunk... Én csak egy egyszerű ex-fejlesztési igazgató vagyok, akit ráadásul most fokoztak le titkárnő-tesztelővé... :U (Meg természetesen a legendás szerénységem, stb.,stb... :K )
    Na jó, úgyis régen volt nyereményjáték a topicban, tehát:

    Tisztelt Topiclakók!

    Pályázatot írunk ki a topic remélhetőleg a nem túl távoli jövőben végre aktívumot is felmutató alaplapgyárának márkanevére, mely névnek a következő feltételeknek kell megfelelnie:

    1. "Topicspecifikus" legyen, és/vagy utaljon szeretett topicunk gazdag hagyományaira, történelmére
    2. Az itt szereplő típusnevekhez illeszkedjen (természetesen az épp aktuális AMD-, Intel- (esetleg VIA :)) ) lapkakészletek elnevezéseivel egészülnek majd ki)
    3. Létező márkanevek nem lehetnek (azaz például az Asus, ASRock, Gigabyte, MSI értelemszerűen kizárva... :U )

    Eddig hagyományosan a nyertes nyereménye az volt, hogy szobrot állítottunk Neki abban a kultúrházban, ahol a Bizottság üléseit tartottuk, de mivel a sorozatos botrányok miatt mostanra már minden kultúrházból kitiltásra kerültünk, most már csak az óriás medvedisznórozsomákember barlangjában állíthatnánk ki a nyertest ábrázoló szobrot, de mivel a fent említett barlang pontos helye biztonsági okokból titkos, ezért senki sem láthatná, ezért nyeremény gyanánt a Bizottság megpróbálja elérni, hogy a szerencsés nyertes megkapja a (Szakértő) rangot (ez vélhetően nem fog különösebb nehézségekbe ütközni, mivel a Vezérigazgató Úr példájából kiindulva manapság már szinte bárki könnyedén megkaphatja... :U :)) ).
    (Bezzeg én még mindig nem nem kaptam meg a (PH! Idiótája) egyéni rangot, pedig már hónapokkal ezelőtt kérvényeztem... :((( )

    Minden pályázó korlátlan számú javaslatot tehet, határidő egyelőre nem kerül megállapításra, mivel a gyártás beindításához szükséges tőke összegyűjtésének jelenlegi ütemét alapul véve a gyártósorok beüzemelése csak valamikor XXI. század második felében lesz esedékes...

    Várjuk a jobbnál jobb ötleteket! :)

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák