Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz vihartigris #4140 üzenetére

    Az a baj, hogy nem tudom. A D750-nel volt wow erzesem. Szuper szenzor, takt AF. De tul nagy, meg a video gyalazatos benne. Blahh... Az X-T3 tok jo gep, de az csak majdnem wow. Az A6400 is csak tetszett. Nem volt baratom a menu. Meretben ez fasza. Az A7III nagyon-nagyon tetszett. Az majdnem wow. A Z6 is tetszett... lehet, ha az uj FW-vel fogom a kezembe, akkor az wow lett volna, de az elsovel, fenykepnel nem volt olyan "azonnali" erzesem, mint a D750-nel. Es ezek mind nagyok.

    Tudom, bonyolult vagyok. Igazabol beszelgetni jarok ide, remelem nem zavarok vele senkit!

    (#4142) Neck válasza tvamos (#4139) üzenetére
    Igen... volt egy pillanat, amikor majdenm megvettem. Haromszor voltam mar a boltban megnezni, es pont talatam egy gepet, ami tok uj volt, doboz nelkul, de papirjaival, ujonnan, boltbol, 230 ezerert, (7000 SEK) de elkelt. Utana meg arra gondoltam, hogy regi mar az a vaz, egy mostan APS-C tudja ugyan azt az ISO-t.

    Amugy most kisse neheztelek a Nikon 1-re, mert nem tettek bele a SnapBridge-be... ezert indult be az agyam, hogy csak kene egy ujabb vaz.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák