Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolondember

    MODERÁTOR

    válasz spirit007 #2432 üzenetére

    ''ha ebben az eszközbe belenézve egy gyorsan ''nagyobbodó'' játművet látunk , akkor a saját és mások biztonsága érdekében ne kezdjünk előzni !'' - na, azért ha ez ilyen könnyű lénne...
    kaminsor előzés közben, ahol a nagy dög utánfutós/pótos trakik fél méterre vannak egymástól, és én azt előzöm 130-140nel, és akkor beesik mögém egy önjelölt donor, ne villogjon má, meg dudáljon!

    én is kiszoktam várni, h elmenjen a sietős állatja, de van, amikor 200zal esik a nyakamra, azt ugyan nem látod előre...

    Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

  • _seth_

    veterán

    válasz spirit007 #2432 üzenetére

    A mondókám akkor hagyom abba amikor én úgy döntök :P

    Te leírtad, hogy 80-al közlekedők veszélyesek mert lassúak én pedig leírtam, hogy lehetsz
    lassú 130-140-el is... nézőpont kérdése a lassúság :)

    Tükör: oh... eddig nem is tudtam mire jó... csak nem tudom miért de sok esetben úgysem látod azt aki meg fog érkezni melléd mikörben a külsőben teljesen szabályosan haladó 4-5 vonatozó kamiont előzöd akik a 2 jel helyett 2-3 méterre haladnak egymástól...
    Egyébként én sem állok közvetlenül mögé annak akit meg akarok előzni, kell egy kis távolságot hagyni, hogy már eleve gyorsabban érkezzem mellé persze van amikor erre nincs szükség.

    (Hehe... autópálya: külsőben megyek 110 körüli tempóval, azért csak ennyi mert 3 hengerrel ennyit ment az autó (thx gyertyahamisítók!) suzuki mögöttem majd kivágódik a belsőbe, hogy most megelőz :D Ezt 3x játszotta el negyedjére lassítottam, hogy menj már mert ön és közveszélyes amit művelt :D De azért 16V felirat ott volt a hátulján... csak felirat lehetett és nem valóság :) )

    Felénk volt jó az autópályán jönni... akár le is teríthettem volna egy pokrócot az út közepére és aludhattam volna rajta... s e n k i nem volt rajta... (debrecen után).

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák