Keresés

Aktív témák

  • Il Padrone

    senior tag

    válasz divot #22 üzenetére

    Sziasztok

    mindent felraktam (XP SP1, neuest detonator), highest memoria szettings, de szinte semmi sem valtozott.
    Azert elvartam volna, hogy annyi hiper szuper teszteredmeny utan, amiket a neten olvastam, hogy 1600x1200-ban is mennyi szupi jatekot visz 50fps felett, gyengebb procival, meghogy a ti4200 is milyen hiperszupi jo, erre veszek ennel is jobb Ti4600-as cardot, konszolidaltan jo AMD procit, jo nem sok, de 333Mhz-es memoriat.
    ES lass csodat siman felteszem a game-t 1280 akarmire, elinditom, es szakadozik a jatek. Ennel tobb penzt nem tudok egy gepre kolteni, mint most elkoltottem, es most sem megy rendesen, rakosgathatom lejebb a felbbontast, meg szenvedhetek vele, hogy hol megy jol, allitgassam a detailt meg mindent. Mondjuk persze en vagyok a hibas mert miert akarom 1280 jaratni azt a szerencsetlen gepet, miert nem eleg a 640x400, mert az is eleg.
    Csak akkor nem kellett volna ennyi let ra szannom!!!!
    Be sem kapcsoltam ket napja a gepet, mert kurvara csalodtam benne. (felesegem ennek mondjuk orult is)
    Na a mergemet kiadtam, es hazamegyek bekapcsolom, es beizzitoma UT-tet, ami a kircsi voodoo2, 266mmx, 64mb rammal is ment 800x600 ban.
    De ugy kell nekem.

    En a kesergo

    Il Padrone

Aktív témák