Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    válasz N.Balázs #966 üzenetére

    Itt megnézheted a transscriptem:
    [link]
    757457
    Access code: 12345678
    Az elmult 1 évben nem voltam nagyon vizsgázni már, mert nagyjából megcsináltam mindent ami érdekel meg használom is, plusz költöztem is egy kicsit és ez eléggé kimerítette az anyagi dolgokat, de majd pár hónap mulva amikor túl vagyok 1-2 HPs vizsgán szeretném folytatni a 351-es ISA 2006-al, a 3 db Exchnage 2007-et is meg kellene csinálni plusz ott van még az SBS2003, SBS2008 ami most elég jól jönne mert az ügyfeleink nagy része SBS-t használ. Persze nemsokára jön a Win7 aztán az Exchange 2010 amire meg végzek ezekkel lehet upgrade-olni Server 2010-re vagy mittudomén minek fogják majd hívni :D

    Jaja, mondtam, hogy nem lesz szimuláció, meg szívatják a népet az appcmd-vel :) Amúgy nekem sem szimpi ez a folyamat, hogy mellőzik a szimulációt. Az új Hyper-V-s szimuláción alapuló technológia nagyon ígéretes volt, mert ott tényleg mindenhez hozzá tudtál férni, nem volt véges próbálkozásod mint a régiekben. Pl a Vista vizsgán már más technológiával megy mint a régi Server 2003-as.

    Amúgy gratula a sikeres vizsgához!

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák