Új hozzászólás Aktív témák

  • N.Balázs

    csendes tag

    Ez is igaz, neked meg rendesen van már tapasztalatod benne jópár vizsgával a hátad mögött. Mondjuk egyszer szívesen vetnék egy pillantást a transscriptedre is. :D Max ha nem kapunk, akkor így jártunk, legalább a Win7 (és nekem ezzel az MCSA) megvan.

    Nem volt őszinte a mosolyom a mai 643 után. :D 868 pontos lett végül, de ott helyben nem fogadtam volna nagy tételben rá, hogy akár a 700-at megközelítem. A 48 kérdésből az első 16 rögtön IIS, jópár AppCmd-s kérdéssel, ez meg is adta az alaphangot. Volt még jópár olyan, ahol 2 közel ugyanannyira jó közül döntsem el melyik lenne mégis a jobb. Sluszpoénnak Windows Media Player 11 for Mac, meg WSS 2.0 -> 3.0 migráció, amit nem emlékszem, hogy akár csak érintőlegesen is láttam volna a Training Kit-ben. Sajnos igazad lett, szimuláció egy szál se. Ez nagyon nem szimpatikus, jobban szeretem a gyakorlati dolgokat, mint a tippelgetést. Mindenesetre levontam a tanulságot, hogy jobb ha maradok a szokásos 3-4 hetes nyugisabb felkészülésnél, mert ez az intenzív ~1 hét nem feküdt annyira.

Új hozzászólás Aktív témák