Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    válasz b.vr #39482 üzenetére

    Nem tudom, miért így találták ki a rendszert, de ez így egységes, az új Olympus vakuk is a beépített (vagy kis-)vaku fényére lőnek. Amúgy használat közben ennek nincs nagyobb hátránya, talán annyi, hogy a vakunak látnia kell, amikor a vázon lévő villan.
    Az FL36R-nél olcsóbb vezeték nélküli alternatíva nemigen van. A Metzek közül 44AF1-től felfele tudják. A 44-est annyira nem ajánlom, mert nincs LCD-je, kicsit macerás lehet a kezelése. A 48-as, és afölöttiek már LCD-sek. De a Metz vakuk menüjétől amúgy elég könnyű idegösszeroppanást kapni. :DDD
    A Metzeknek az ára elég változó, a 44-es szokott az FL36R árán lenni, de legutóbb kis szerencsével én 58-ast szereztem 35-ért, az viszont nagyon jó ár volt, mert ez k... nagyon villant. :) Olyból az FL50R és az újabb FL600R a jobbak, de ezek drágák. Az FL36 korrekt, csak a két akku miatt lassan tölt.

    Köszönöm a lehetőséget, de nem ígérem, hogy még meggondolom. :DDD Ha egy Sony F828-ad lenne, akkor alkudhatnánk, a régi bridge gépek közül az az, amire úgy érzem, hogy nekem egy olyan kell. :D (tudom, nincs semmi racionalitása... :D)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés