Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Csabroncka #47075 üzenetére

    Nem tudom mit fogsz meg a kaján, elmegyek a boltba kisebb bevásárlás nem áll meg 10 ezer alatt. Szerintem nagyon baráti volt a havi 120-150 teljes család étkeztetésére. Nyilván ha nem esztek zöldséget-gyümölcsöt, kevés húst és inkább alsópolcos kajákat akkor ki lehet hozni olcsóbban, csak minek. A kiegyensúlyozott étrend fontosabb mint a vagyonfelhalmozás.
    Ruhán is biztos lehet fogni, minket turkálóból öltöztettek anno, meg hordod a lidl-ös pólót amíg ki nem lyukad. Öltönyt is lehet venni 30-ért a munkaruházatiban. Én átlag igényekkel számoltam, nem egy teljesen minimál, önsanyargatásra, de nem is habzsi-dőzsire.
    szerk: ruha egyébként becsapós, mert lehet hogy hónapokig nem költesz rá, aztán ketten elmentek nagyobb generálra és ott maradt egy 100-as pedig semmi különlegeset nem vettetek.
    Van ismerősöm aki a saját szarát megenné és ott is van a 100 milla befektetésekben. Még a szemétszállítási díjat is kibekkelte hogy rossz bejelentés miatt a szomszéd cég fizeti. Egy héten egyszer fürdik egyébként. Lehet úgy is élni persze.

    Ha meglesz az egy de inkább két gyerek csinálok pontos költségvetést. Most kettőnknek 550-ből a 150 is alig jön össze, pedig nincs is hitelünk. Mondjuk a tavalyi költözés és a babavárás miatt sok a többletkiadás. Csak az a gond hogy mindig várja az ember azt az életszakaszt amikor nincs a sok többletkiadás, de valahogy soha nem akar eljönnni.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák