Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Mi Band 2-esem van, és eljött a csere ideje. Mivel most már eléggé zavar, hogy nappali fényben gyakorlatilag semmit nem látni belőle, pedig egyébként semmi extra elvárásom nem volt, sok esetben az időt nézem - nézném rajta, ha látható lenne. Emellett persze az értesítésjelzések, és az alvásmonitorozás ami fut, edzéshez idén kezdtem volna használni.
    Ez az 5-ös tetszett az előzetes hírek alapján és meg akartam venni, kár, hogy a fele sem valósult meg belőle :((( de ahogy olvasom, talán lesz pro verzió, amiben benne lesz az SpO2 és (állítólag) az NFC. Ha ez nem lesz, akkor valószínűleg búcsút intek a Xiaominak. (Bár lehet, hogy enélkül is, a szögletesebb kialakítású modellek mostanában már jobban tetszenek.)
    De mikorra várható a Pro, ha lesz?
    NFC-nek egyébként elsőre egy esetben látom hasznát, mikor strandolni vagyok, nem kell vinni semmit, ez esetben szerintem valóban hasznos.

    Más, le akartam tölteni a MiBandWFTool_2.1.6.zip-et, de vírusriasztást dobott a vírusirtó, és letiltotta a hozzáférést. A másikat (MiBandWFTool_1.4.2.zip) engedi, arra nem riaszt.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák