Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    Engem hívott egy ismerősőm a Forever Living Producthoz, hogy szálljak be, de én nem akarok, holott tudom hogy jó, mert anyámék szedik a cuccaikat és jót tett velük (de tényleg!). Csakhogy nem akarok magamnak esetleges haragosokat szerezni, és nincs sok időm ilyesmire, nagyon elfoglalt vagyok, pedig tudom magamról hogy jó a rábeszélő és meggyőző képességem. Másrészt ebben a rendszerben sztem elég nehéz eljutni a 3ik lépcsőfokra (25pont szerzése, bár nemtom ismered-e a szabályait.) Ha néhány évvel ezelőtt szállhattam volna be valszeg megtettem volna, úgyérzem telitett a piac, illetve már nagyon kicsi a befogadóképessége. És valószínütlen hogy találnék már annyi embert aki még alám beszállna, hiszen a lelkes alattad lévőkből van az igazi haszon.

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz MasOyama #33 üzenetére

    Neked is van egy meggyőződésed és nekem is. Egyébként én voltam egy beszélgetésen (a srác egy ismerősővel, aki már megtanulta jól előadni magát), és voltam a kőbányi központban is egy előadáson. (Na ott már nem mindenki volt szimpatikus aki beszélt.) Te a Szondy utcába jársz fejtágításra? Te hol jársz már és hogy megy a boltod? mennyibe számolják most az eurót az flp-ben?

    Szerintem semmi humbukk nincs ezekben a termékekben, és nagyon hasznosak is, csak a magyar ember sajnál kiadni egyszerre nagyobb (vagy akár kisebb is) összeget az egészsége érdekében. Az Aloe Berryt énis szedtem egy hónapig, sok pozitív és viszonylagos negatív hatása is volt. Szedném mostis ha nem sajnálnám rá a pénzt (diákmunkával tengetem magam). Érettségi előtt viszont beruházok egy okoska Gingko plusszba, remélem nem fogok csalódni...

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    hajjaj....

    jelentem beszálltam egy mlm vállalkozásba! Nem egészen egy hétig dolgoztam, folyamatosan azt éreztem, hogy nekem ehhez nincsen kedvem. Aztán ki is szálltam a csapatból.

    Ebben tényleg van pénz, de nem nekem való. Olyanokkal kerültem egy csoportba, akik nagyon profin csinálják azt amit csinálnak. Én viszont folyamatosan frusztrált voltam és kellemetlenül éreztem magam.

    Kérdésem van, remélem találok itt FLP gurut!

    Vettem részletre egy Touch dobozt...
    A szerződésben azt olvastam, hogy a fel nem bontott termékeket visszaveszik, ha leadom a kártyámat is. A cuccokat teljes, vagy nyomott áron veszik vissza? erről lehet tudni valamit? Szeretném minél előbb visszacsengetni a pénzt, mivel az otp bazi nagy sarcot rakna rá külömben. Hogy működik ez pontosan?

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz Tithian #215 üzenetére

    jó ez így van, de azért segítsetek már nekem légyszi, kievickélni!

    kösszi!

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák