Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdsentinel

    őstag

    válasz Met #6298 üzenetére

    Akkor még egyszer leírom:

    "Sajnos nem, mivel a hálózaton keresztül a mediaplayer nem biztosít semmilyen elérhetőséget a merevlemez fizikai állapotához."

    Ez teljesen független a programtól: csak a mediaplayer az oka. Ha BÁRMIVEL ki lehetne olvasni az állapotot, akkor az a Hard Disk Sentinel lenne. De mivel a lejátszó fizikailag nem teszi lehetővé az állapot-elérését semmilyen program számára, ezért ez nem lehetséges sajnos.

    De kérdezz rá a gyártónál, hátha ők tudnak valamilyen módszert, amivel ez lehetséges.
    Én akármelyik gyártót kérdeztem (nem csak lejátszó, hanem NAS, router gyártókat is) kérdezve hasonló helyzetről, azaz távolról elérhető merevlemez-állapotról nem kaptam választ (még negatívat sem), a gyártóknak ez (és a felhasználóik igényei) úgy tűnik egyáltalán nem fontos.

    Ezért nem használok én sem ilyen lejátszót, hanem inkább olyat, ami hálózaton keresztül a számítógépen tárolt és így Hard Disk Sentinel által figyelt, felügyelt merevlemezekről játszik le.

    Hard Disk Sentinel - Merevlemez ellenőrzés és meghibásodás megelőzés - www.hdsentinel.hu

Új hozzászólás Aktív témák