Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz ákos123 #4017 üzenetére

    Még a nyáron láttam és kérdeztem kiváncsiságból az ürömi bontóban szellőztető ventillátort, tán 3 ezerért adta darabját a fazon (amúgy újonnan asszem azt láttam 110 ezerért ! :Y , nem semmi )
    Nem tudom, én mikor jutok át a roszrétszőlői bontóba (nem mostanában), de majd szólok, és ha még addig sem sikerült megoldani a dolgot, akkor veszek Neked egyet.
    De addig is javaslom kérdezd meg őket telefonon, hogy van e és mi az ára (neten van oldaluk: Roncsmerci Bt.) !

    A légtelenítés jó kérdés, én is sokat bajlódtam és valszeg még fogok is bajlódni vele, mivel szerintem most sem légmentes a rendszer, pontosan úgy indul az enyém is, mint ahogyan leírod, pedig ugyebár felújított a motor és legutóbbi mérésünk alapján meg is van benne a szükséges légkőr, hogy a felől jól induljon és mégsem teszi. :( :(((

    Amúgy nehogy vegyél új, csavaros kézipumpát és senkinek sem javaslom, én vettem, tán Febi márkájú volt, beszereltem és folyik, ugyan kevésbé mint a régi, de az üzemanyagot sem pumpálja a régi még többet nyomott !!! :Y
    Egyszóval sz@r.

    T.zsolti vett egy másfajta késipumpát, valami nyomógombos tán, olyan lesz nekem is, az állítólag teljesen jól működik, őt javaslom ebben a témában ! :K :R

    Üdv.:

    [ Szerkesztve ]

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák