Keresés

Aktív témák

  • Husky

    aktív tag

    válasz b14 #16 üzenetére

    Ha csak a design miatt van benne, akkor nincs vele semmi gond, sokat dob az oldalon.

    DE! :)

    Ha zenél vagy hangot ad ki, akkor én ott azonnal lelövöm az oldalt. Igaz, amióta megpiszkáltam a flash playert hogy a zajt az alaplapi hangkártyára küldje (amire nincs rádugva semmi), egész jól viselem az ilyen site-okat.

    Ha az oldal szöveges tartalma is flash-ben van, akkor általában baromira idegesít hogy nem tudok benne keresni... vagy hogy a képeket screenshottal kell kiszednem az oldalból.

    Ezenkívül hagyja békén a kurzor kinézetét, ne egye a procit, legyen kicsi és gyors, stb...

    Szóval ha nem olyasmi van az oldalon amit lementenék, keresnék, (stb), akkor lehet flash-re alapozni. :DDD

    Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

  • WN31RD

    addikt

    válasz b14 #16 üzenetére

    ''Szertném még több ember véleményét hallani erről.''
    Tessék:
    Én pl. nem telepítem a flash plugint, illetve előfordul, hogy olyan egyszerűbb böngészőt használok, amibe ha akarnám, sem tudnám belerakni. (A ''gyűlölöm a flash-t'' részt most nem ragozom agyon.)
    Ha egy weboldal funkcionális eleme (pl. menü) flash alapú, az a weboldal ''így járt'', gy.k. nem ott fogok vásárolni. Szóval szerintem díszítő elemnek elmegy éppen a flash, és van néhány (nagyon kevés!) ''legitim'' alkalmazási területe (ahol kifejezetten valamilyen bonyolultabb animáció megjelenítését igényli a tartalom), de egy oldalnak flash (és egyéb pluginok, pl. java) nélkül is navigálhatónak kell(ene) lennie.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Aktív témák