Keresés

Aktív témák

  • Husky

    aktív tag

    válasz b14 #16 üzenetére

    Ha csak a design miatt van benne, akkor nincs vele semmi gond, sokat dob az oldalon.

    DE! :)

    Ha zenél vagy hangot ad ki, akkor én ott azonnal lelövöm az oldalt. Igaz, amióta megpiszkáltam a flash playert hogy a zajt az alaplapi hangkártyára küldje (amire nincs rádugva semmi), egész jól viselem az ilyen site-okat.

    Ha az oldal szöveges tartalma is flash-ben van, akkor általában baromira idegesít hogy nem tudok benne keresni... vagy hogy a képeket screenshottal kell kiszednem az oldalból.

    Ezenkívül hagyja békén a kurzor kinézetét, ne egye a procit, legyen kicsi és gyors, stb...

    Szóval ha nem olyasmi van az oldalon amit lementenék, keresnék, (stb), akkor lehet flash-re alapozni. :DDD

    Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

  • Husky

    aktív tag

    válasz Husky #17 üzenetére

    Na jó, végülis az olyan oldalakkal semmi bajom amikről tudom hogy zenélni fognak. Poénos flash animok, esetleg (de inkább ne) egy együttes weboldala...

    Azzal volt baj amikor egy bank zajos hirdetést rendelt a netre. Én meg előtte pár héttel fejeztem be az új hangfalaimat. Surround, meg minden. Ez a hülye hangkártya meg mindenre rákeveri a térhatást.

    Éjjel kettőkor, töksötétben, tökegyedül gyakorlatilag összeszartam magam amikor az esti hírek elolvasásakor megjelent a hátam mögött egy nő, és a fülembe súgta: hávébé bank.

    Na ezért nem lesz náluk számlám.

    És ezért utálom a zajos weboldalakat. Kiszámíthatatlanok. :DDD

    Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

Aktív témák