Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korren

    aktív tag

    válasz Mexeltkeszeg #115322 üzenetére

    Lefutattam OCCT-t, 3DMark Fire Strike-ot, FutureMark-ot, AIDA64 stabilitás tesztet. Hybrid módban bekapcsol ugyan a venti, de csak teljesen közel hajolva hallani, hogy talán megy vmi ott benn, gyakorlatilag ha kézzel kapcsolgatom a hybrid módot és odateszem a fülem, hallani a különbséget, de egy normál távolságban a géptől már semmit nem fogsz hallani.

    Mivel mellette van egy 12 cm-es Be! Quiet Pure Wings 2 PWM, az totál elnyomja hangügyileg.
    Cicergés, búgás vagy csak hasonló egyáltalán nem tapasztalható számomra. De mondjuk csalódott is lennék.

    Nekem felsőtáposként üzemel és alatt közvetlenül a CPU hűtő van, így én kikapcsolva fogom tartani a hybrid módot. Nem mintha annyira fűtene CPU, de had járjon a levegő.

    Így kell elképzelni a dolgot.

    Előtte egy Corsair VS650 volt, amiről azt gondoltam, hogy megfelelő és nekem halk is, de tévedtem, mert a különbség jelentős.
    A moduláris kábel elrendezés lehetőségéről nem beszélve. Szinte kötelezővé kéne tenni, annyira hasznos dolog. Mivel a 1050 Ti nem kér tápot, így gyakorlatilag 3 db kábellel meg lehet oldani az egész gépet.

    (#115321) jim bcs: bocs az előbbiért, és köszönöm a jó tanácsot :R

    (#115326) syberia: Távol álljon tőlem, remélem segítek másoknak a választásban, a táp a TI érdemetek, nekem csak ki kellett fizetni (és jó áron volt!) :R

    [ Szerkesztve ]

    -I like the misery. -I like this world!

Új hozzászólás Aktív témák