Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    Még egy dolog foglalkoztat: Most olvastam át az AMD-s meg DX12 es cikeket meg az oculus riftes (bár ez pont nem írja hogy támogat multi gpu-t) hardware követelményeket, és nagyon érdekesek voltak. Mindig is vágytam sli/cf rendszerre, de aztán a praktikum na meg az ára mindig elriasztott.
    Elképzelhető hogy most jön majd el annak az ideje hogy bezúzzak a gépbe majd egy második 290est , főleg ha az árak is lejjebb mennek. Ebben az esetben egy 700-750w-os táp elég lenne ha jól rémlik. :F
    A kérdésem : érdemesebb megvenni azt ami most épp jó a rendszerhez, és majd lecserélni ha szükséges, vagy felkészülni előre az eshetőségre és beruházni most egy nagyobbra.
    szerk: lehet erről is volt már szó, elég sokat olvastam az elmúlt két napban és már kicsit kezd összekuszálódni mit is is kellene tenni szóval ez esetben bocsi az ismétlésért :) persze ha az ember jobban tudna áldozni a hardware istenének az oltárán akkor én is szívesen próbálgatnám ki a dolgokat saját káromon de így inkább kérdezek :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák