Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Traxx #16561 üzenetére

    Nem kilóra vettem, légy nyugodt. Csak azért mértem meg, mert nővérem éppen TV-t nézett mellettem, kivettem a codegent a házból, odaadtam neki, hogy rakja le az asztalra. Ez eddig rendben is lett volna, de utána kértem mellőle cserébe az FSP-t, amikor megemelte majdnem leejtette, mert jóval nehezebb ugyi. Na ekkor mondta, hogy mérjük már meg, mennyit nyom a kicsike.
    [OFF]azért nem elhanyagolható különbség, hogy ha átnézel a házán, akkor a codegenen keresztül látod a panorámát, az fsp-t meg jól megtömték alkatrésszel, aminél (mive több éves széria) még jelentett a súly is valamit.
    Egyébként én is oembe vettem, kell a francnak a dobozos cucc, ígyse férünk, ha kibontás után meg kidobom, akkor minek.

    Én az egyik debreceni számtechboltban dolgozó sráccal társalogtam el táp ügybena chieftec vétel után, mire ő kijelentette, hogy ő inkább 500-as codegent vett volna fele annyiért. Na itt szakadt félbe a beszélgetés és tértönk vissza az eredeti témára.[/OFF]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Aktív témák

Hirdetés