Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    válasz siketi #31998 üzenetére

    Mért lenne neki sok?Ha egyáltalán nem húzod a procit se semmi, maximum kitép a konektorból 250-280W-t a gép(bár vinyód nem tudom emnnyid van meg egyéb preifériáid, ezért számoltam rá), szóval ahtásfokkal számolva kőkemény 200-230W-t kér a konfigod a táptól.........szóval ki is fejezhetted volna hogy mi a bajod vele.....ha hangos azt teljességgel megértem, de azt hogy kevés, azt ahtározottan nemm ha nem hiszel nekem nézz meg pár tesztet....

    OCZ-t felejtsd el, emrt korszerütlen bél van benne és sokat elkérnek érte....
    VX450 tökéletes
    De ha esetleg modularitás is fontos szempont, és persze az is hogy csendes legyen akkor ajánlom figyelmedbe az FSP Everst 500W-os tápját.

    (#31995) szeva000 :Enermax Magma nem tudom mivel bír(lusta vagyok utána nézni), de mindenféle képpen, ha Noctua-t akkor legalább az 1200rpm-est vedd, de inkább az 1300rpm-eset, ha viszont Enermaxból választasz, mindenféleképpen nagyobb légszálításút.

    (#31996) Gerisz:Valóban amikor még múltkor erre jártál Te is jó árban volt a CM RP M520 15K-élrt mentek, de sajnos mára már olyan összegeket kérnek elérte, hogy 19K, pedig azóta a euroért is 50forintal kevesebbet fizetünk, dollárért ugyan csak, mellette itt van nekünk a remek Everest család 400W illetve 500W-s tagja, és természetesen ha valakinek ezek nem felelnének meg ott van a Corsair HX450, valahogy kilóg a sorból ezért nem ajánljuk.

Aktív témák