Keresés

Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz egykori #20803 üzenetére

    Én lassan egy hete látom véletlenül együtt a Galaxy S-t és a Galaxy Giot. Viccesek egymás mellett. A Galaxy S-nél a fekete nagyon fekete, a Gionál a fehér nagyon fehér. A Gio és az Ace közeli rokonok, majdhogynem ugyanaz a kijelző, csak méretbeli eltérés van (ha jól tudom). Nem tudom, hogy Te mennyire vagy erre hisztis, de én folyton azon agyalok, hogy mire kellene lecserélni a Galaxy S-t, mert túl nagy, de aztán a végén mindig (legalábbis eddig) megmarad, mert kijelzőben egyik sem jön a közelébe (nálam). Van, aki egyenesen utálja a SAmoledet, neki könnyű :K

    Ha az segít, akkor ha könyvolvasásnál alaposabban megnézed a GalaxyS kijelzőjét, akkor picit szőrösek a betűk. A másiknál nem (legalábbis a Gionál nem).

    n0_gAboR:

    Én nem azt mondtam, hogy színhű, hanem azt, hogy "nekem", "szerintem" stb. Direkt hangsúlyoztam, hogy ne szólhasson rám senki rosszat :K Szerintem is túlszaturáltak a színei, a színhűség sem az erőssége, ráadásul olvasásnál picit szőrösek a betűk, de nekem nagyon bejön, nagyon tetszik. Azért tetszik annyira, mert majd' leugranak a színek a kijelzőről.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák