Aktív témák

  • karatekutya

    csendes tag

    válasz apez #925 üzenetére

    Én első körben vettem egy Asus P535-öt, aztán nem nagyon voltam megelégedve vele, közben kaptam egy i600-ast tesztre és az jobban bevált (a P535-öst meg közben lenyúlta az asszony :K )
    Tehát: nekem igazából telefonra van szükségem, amiben azért van naptár (mivel a munkám során sokat használok Outlookot) és lehessen vele zenét hallgatni, meg vmi egyszerűt játszani, ha éppen csak ez a cucc van nálam (és nincs notebook).
    Erre persze akkor jöttem rá, amikor már megvolt a P535-ös. Az egy PDA, sok jó képességgel, és pluszban telefon funkcióval (de az csak egy a sok közül).
    Az autóban is sokat használom a telefont, a bluetooth része a P535-nek katasztrófa, nem használható kényelmesen, ez az i600-ban rendben van (végül is, az egy "telefon").
    Minden más sztem jobb a P535-ben. Gyorsabb, több memória van benne, szabványos USB csatlakozója van, és persze a GPS sem rossz (habár nem használtam sokat, utólag tudtam volna nélkülözni), a fényképezőgépe sem rossz.
    Az i600 elméletileg WM5-tel jön, a P535 viszont már WM6-os volt, azt szerettem. Amikor kezembe került a WM5-ös i600-as, egy csomó mindent kerestem vagy egy napig, mire rájöttem, hogy nem azért nem találom mert hülye vagyok, hanem mert a WM5-ben még nincsen benne :U (közben azért feltoltam a WM6-ot is a z i600-ra).
    A sok gomb ne "ijesszen" meg :) elég hamar meg lehet szokni.

    Ha még ráér a vásárlás, és nem sajnálod rá a lóvét, akkor inkább várd meg az SGH-i780-ast.

    IKnowKungFu

Aktív témák