Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Szellem. #9106 üzenetére

    Le is írtad a lényeget. Ingyen persze, hogy nem szól senki. Az ingyenesség egész más kategória.
    Viszont, ha valamiért fizetsz, mint ahogy írtam is, hadd dönthessem már el, hogy az a sok bizbasz kell e nekem vagy sem.
    Persze,mondhatod, hogy használhatsz mást is, hisz van tiger, van linux kismillió disztribúció...de egy csomó program miatt kell a windows, de csak az op rendszer, akkor minek fizessek a sok fölösleges összetevőért? Ha valami kell, majd megveszem. Ennyi.
    És az MS tényleg monopól helyzetben van, Te is tudod, nem lehet őket megkerülni, ezt használják ki és ezért is büntetik őket. Ez téged mért zavar? A tisztességes verseny része ez is.
    Én nem fikáztam sem a Wint, sem az MS-t, csak egy tényt írtam le.
    Az autós példa azért nem jó, mert nincs értelme külön abs-nek, négy keréknek, stb, ezek a működéshez és használathoz kellenek, nem fölöslegesek és nem akarja senki külön beszerezni és beszerelni őket. Az ABS tudás és eszköz, biztonságosabb és könnyebb tőle az életed, az Explorer mindössze egy konfekció ruha, nagyon sok embernek nem felel meg...
    Akkor, miért kell megvennem, ha nem kell?
    A Morro is ezért lesz önállóan letölthető(tanultak a hibájukból) és nem a Rendszer része.
    :R

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Aktív témák