Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kHalmi

    csendes tag

    Aki nyitotta a topicot azzal kicsit gáz van... A cnc-t belesem sorolta az állatja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ugyanis amiket felsorolt a total ani... kivéva az összes egy nagy MÁSOLAT! A c&c 1 meg a red alert 1 nna az a stratégia ( meg a dune 2 mint legelső) A star.. war.. mind csak egy lemásolt cnc csak fantasy környezetben. A cnc generalsnak is a gafikája jó a többi része csapnivaló... a war. 3 nemcsak gagyi de még a grafja is ronda! Nem kicsit. Az age of empires 1-2 elmegy de a mithology megincsak gagyi annak viszont már tényleg szép a grafikája. a total a maga idejében jó volt dehát mamár.... hááát nemtom. Utálom a blizardot mert CSAK LEMÁSOLTA a westwood által kitalált egyedi rts-t és beültette bugyuta orkok közé és má egybő' siker??? A sok hülye meg meg is vette... szerencsétlenek. Ma leginkább a generals hasonlit az eredeti cnc-hez de csak messziről de a többi (élen a war. 3) meg sem közeliti!!!!!!! Hát igen. Ez a baj ma. A régi kis cnc-t mindenki elfelejtette! Ma csak azt tudják mondani: üüüüüüüüöööööööööööö képzeld a warcraft 3-ba 80 orkot kültem az ellenre üüüüüüüüüüööööööööööööö < monitorfejü baromállat idézet. A cnc éljen sokáig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    amd.asus.ati

  • kHalmi

    csendes tag

    válasz ollie #108 üzenetére

    Jóvanjóvan. Rendesen föl tudom húzni magamat a blizard str meg war. Azé mer több ember szereti őket mint a volt westwoodot de ők nem találtak ki semmit:(. Ja amit írtam az kicsit túlzás volt de ez így van (részben). A bliz. is tud jó jatekot csinálni lásd: diablo 1-2 (remélem lesz 3) és lásd a westwood rosszul sikerült full diablo nox-ot. Egy az egybe lemásolták a diablot! Gagyi is a nox! Nem is lett sikeres csak akkor azt mondjátok meg neken, ho a starr eg war. mé sikeres amikor azok is egy az egyben le vannak másolva:F????????????????????????

    amd.asus.ati

Új hozzászólás Aktív témák